Referencie

Asi ako každá matka, aj ja som svoje deti nechávala v škôlke s obavami. Keď som však videla, že chlapci sú tam naozaj spokojní, obavy sa postupne rozplývali. Úprimne priznávam, že sa mi škôlka a jasličky u Macka Macíka naozaj páčili. Verím, že krásne prostredie a skutočne príjemný, otvorený ústretový personál na môjho Jurka a Danka vplývali počas ich celého pobytu v škôlke pozitívne. Synovia na to obdobie doteraz radi spomínajú, hoci sme už niekoľko mesiacov odsťahovaní do iného mesta. Ja celému personálu aj týmto ďakujem.

Michaela P., mamička Jurka (4 roky) a Danka (2 roky)

Každý rodič je spokojný a šťastný, keď vidí spokojné svoje dieťa. Presne toto je prípad tohto detského centra. Cítime to tak, že náš malý je súčasťou nejakej komunity, že sa nejedná len o obyčajné zariadenie, kde si môžu rodičia odložiť svoje deti. Detičky tu majú každý týždeň iný program. Páči sa nám aj zverejňovanie fotiek z akcií na fecebook-u (samozrejme sprístupnené len úzkej skupine – členom), vždy sa tešíme, keď uvidíme nášho drobca v akcii. Vždy keď si prídem po malého, je čerstvo prebalený, umytý (toto sú veci, ktoré ako mama registrujem a veľmi to oceňujem). Samozrejmosťou je, že na vychovávateľkách vidno, že majú k deťom pozitívny vzťah a je jasné, že detičky to cítia. Museli sme chvíľku počkať, kým sa pre nás v jasličkách uvoľní miesto, ale už máme doma červeného macka. (: Takže zhrnutie pre všetkých rodičov budúcich mackov: krásne, čisté prostredie, perfektný prístup, vzdelávanie detí a hlavne v tomto zariadení skutočne nič nie je problém...

Denisa S., maminka malého Dominika (16 mes.)

Samko chodí k Mackovi Macíkovi od dvoch rokov a zo začiatku nevedel a teraz často „nemá čas“ odpovedať na naše zvedavé otázky, a málokedy sa od neho dozvieme čo sa dialo počas dňa. Preto sme veľmi vďační za množstvo fotografií a informácií o dianí v škôlke, ktoré nám približujú život nášho syna v hodinách, keď s ním nemôžeme byť. A to, že dostáva všetko čo potrebuje, nevidíme len na fotkách ale aj na ňom – v jeho očiach, smiechu, správaní... Každý deň nás prekvapuje novými vedomosťami a zručnosťami, ktoré nadobudol vďaka pestrému programu a aktivitám.
Škôlku u Macka Macíka považujeme za ideálne miesto, kde má dieťa možnosť rásť a učiť sa „v kruhu rodiny“ aj bez rodičov. Ďakujeme.

Darina a Mário Ch., rodičia Samka (4 r.)

Macko Macík na mňa urobil dojem už na prvý pohľad pôsobivým prostredím, skvelým moderným vybavením a vďaka srdečnej pani majiteľke. No táto škôlka ponúka ďaleko viac ako krásny obal. Ku každému dieťaťu pristupuje individuálne podľa jeho osobitých potrieb a pani učiteľky robia svoju prácu s láskou. Ich profesionálny, no ozaj láskavý prístup je v dnešnom svete až raritou. Šťastné a spokojné deti tu majú možnosť emočne aj inteligenčne rapídne napredovať, čo je prípad aj nášho citlivého synčeka, ktorý občas vie byť ozajstnou výzvou (:.
Predtým sme navštevovali predraženú bilingválnu anglickú škôlku v Bratislave, kde naše dieťa nerado chodilo a nezvyklo si za takmer rok a pol pobytu tam a jeho angličtina stagnovala. V Macko Macík sa mu aj angličtina výrazne zlepšila. Okrem toho miluje všetky športové i nešportové krúžky, ktorých škôlka ponúka naozaj dosť, a tiež svojich spolužiakov! Deti skvele vychádzajú a hrávajú sa spolu bez toho, že by niekoho vyčleňovali alebo nebodaj šikanovali. 
Len škoda, že Macko Macík nepokračuje aj základnou školou – malý má už 6 rokov a bude sa nám budúci rok ťažko odchádzať. Ďakujeme. (:

Zuzana K., mamička Mathiaska (6 r.)

U Macka Macíka sa náš Tomáško cíti skvele. Každé ráno vbehne do škôlky vysmiaty a presne takého si ho odtiaľ aj poobede odnášame. Pre nás, ako rodičov, je najdôležitejšie vedieť, že je medzi svojimi kamarátmi a pani učiteľkami spokojný a že dostáva veľa lásky a rešpektu k jeho temperamentu a osobnosti.
Máme skúsenosti aj s inými zariadeniami zo zahraničia, ale musíme povedať, že v žiadnej inej škôlke sme neboli takí spokojní, ako práve u Macka Macíka.

Zuzana a Michal H., rodičia malého Tomáška (3 r.)

Náš Mathiasko začal navštevovať zariadenie Macka Macíka už od 2 rokov. Prešli sme teda každou triedou... od červenej až po zelenú... a musíme konštatovať, že sme nesmierne šťastní a spokojní, že sme si vybrali práve toto zariadenie. Celý zamestnanecký kolektív v Mackovi Macíkovi z nášho pohľadu vytvára rodinnú atmosféru, zabezpečujú kvalitný vzdelávací program, pristupujú k detičkám s maximálnou profesionalitou a taktiež vymýšľajú nesmierne bohatý výber aktivít, ktoré môžu detičky absolvovať či už je to angličtina, plávanie, karate, futbal, lyžiarsky výcvik, Yamaha jazdenie na koníkoch... Zariadenie Macka Macíka je čisté, bezpečné a útulné. Každodenná návšteva čerstvého vzduchu je prínosom. Touto cestou ďakujeme celému personálu, ktorý sa o nášho Mathiaska vzorne staral. Monika a Maroš Ch.

rodičia Mathiaska (6 r.)

Adamko aj s rodičmi ďakuje za všetko - všetky vedomosti, všetky zručnosti, všetku lásku.....za všetko, čo sa mu za 2 roky v týchto úžasných jasličkách dostalo  Ďakujeme, ste jednotka Macko Macík. (: 

rodičia Adamka V. (3 r.)

Tak, nastal čas zhodnotiť Kubkove pôsobenie v škôlke. Neviem kde by som začala. Azda asi najlepšie na začiatku. Keď sme po prvý krát vstupovali do dverí škôlky nevedeli sme do čoho ideme. Avšak z mesiaca na mesiac som nadobúdala pocit, cez reakcie môjho syna, že to bude dobrééé. A tak to aj bolo. Silné vzťahy, ktoré si v škôlke vybudoval mu zostanú navždy. Podľa mňa je veľmi dôležité ako sa dieťa cíti v prvom kolektíve, aké návyky si osvojí a ako bude na toto miesto spomínať. Bojím sa, že sme začali véééľmi dobre a teraz budeme už len porovnávať a veriť, že bude aj lepšie, alebo aspoň tak ako u Macka Macíka. Touto cestou sa chceme poďakovať celému kolektívu škôlky za krásne roky, ktoré náš syn mohol stráviť u Vás!!!!! Vždy je to o ľuďoch, pretože tí vytvárajú prostredie, v ktorom dieťa trávi veľa času. Či už papá, hrá sa, pracuje, cvičíí, výletuje a pod. Týchto aktivít bolo neúúúrekom. Keby sme mali viac detičiek nemala by som o čom rozmýšľať kam s nimi do škôlky. Všetkým mamám budem , teraz už tak trochu aj "našu" škôlku odporúčať. Bude nám - a to nehovorím len za Kubka, za Vami veľmi smutno!!!!!! Aj touto cestou vyslovujem svoje veľké ĎAKUJEM!!!!

Silvia K., mamička Jakubka (6 r.)

Detské jasle U Macka Macíka, nás oslovili pokojnou atmosférou, citlivým prístupom k deťom a premysleným výchovno-vzdelávacím programom. Riaditeľka i ostatní personál vytvárajú deťom bezpečné prostredie naplnené dennými zmysluplnými aktivitami. V mesačných vzdelávacích témach rozvíjajú intelekt i emocionalitu dieťaťa. Učia deti spolupracovať a vzájomne sa rešpektovať. Chceli by sme  veľmi poďakovať a zároveň odporučiť Jasle Macko Macík. Naša Sonička tam strávila 18 mesiacov, a aj napriek počiatočným obavám rozhodnutie dať ju do jasličiek neľutujeme. Je tu skutočne profesionálny ale ľudský prístup, naša Sonička sa v jasličkách vďaka úžasnému personálu zadaptovala a po celý čas sme nemali ani jeden jediný problém. Ani raz sme  nenarazili na niečo čo by sa nám nepáčilo, alebo s čím by sme nesúhlasili, čo sa týka či už starostlivosti alebo prístupu.

Veľmi pekne ešte raz ďakujeme a prajeme veľa úžasných detičiek a spokojných rodičov.

rodina Čierna

K Mackovi Macíkovi chodia obe naše detičky a škôlku ani jasličky by sme nevymenili za žiadne iné. Nástup staršej dcérky do prvého kolektívu sme prežívali aj aj ona ťažšie, keďže išlo o našu prvorodenú, (-: no napriek jej prvotným slzám si aj vďaka skvelému prístupu celého personálu zvykla, a za pár týždňov už chodila do jasličiek s radosťou a tak je tomu dodnes - už je z nej škôlkárka -  čomu sa veľmi tešíme. Chodí domov vždy s novými básničkami, pesničkami a neposlednom rade so zážitkami, keďže stále majú pripravený bohatý program a pani učiteľky sa im naplno venujú.

No a náš druhorodený síce ešte nerozpráva toho veľa, ale keď sa ho spýtam či sa teší do jasličiek za kamarátmi, tak hneď kričí aaaano a to hovorí asi za všetko (-: . My sme radi, že sú v škôlke kde sa môžeme spoľahnúť, že sa o nich starajú s láskou, kde sa im venujú a kde chodia radi a majú kopu kamarátov nielen vo svojich spolužiakoch ale aj v pani učiteľkách (-: . Takže za nás budeme detské centrum U Macka Macíka len odporúčať (-: .

 

Rodičia Sofinky (4 r.) a Samka (2 r.)